wtorek, 27 września 2022 12:18
Reklama

Poszukiwany przez wejherowski sąd... leżał pod blokiem

Na półtora roku trafi do więzienia 36-latek zatrzymany w nocy przez lęborskich policjantów. Mężczyzna był poszukiwany przez wejherowski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.
Poszukiwany przez wejherowski sąd... leżał pod blokiem
Autor: KPP Lębork

Nadużywał alkoholu nie tylko prowadząc pojazdy. Wszystko wskazuje, że pił tak dużo, że nie mógł się utrzymać na własnych nogach...

— Około godziny pierwszej w nocy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego interweniowali na jednym z osiedli w Lęborku, gdzie według zgłoszenia przed wejściem do budynku leżał pijany mężczyzna. Podczas legitymowania mundurowi ustalili, że to 36-letni mieszkaniec gminy Nowa Wieś Lęborska, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wejherowie do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości - relacjonuje asp. Marta Szałkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Po konsultacji z lekarzem i upewnieniu się, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy medycznej i może być transportowany policyjnym radiowozem, funkcjonariusze przewieźli go do komendy i osadzili w policyjnej celi.

Dziś 36-latek zostanie odkonwojowany do zakładu karnego.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: hipokryzjaTreść komentarza: papierosy i alkohol ceny w góręData dodania komentarza: 18.09.2022, 12:52Źródło komentarza: Droższe papierosy i alkohol. Rząd szuka pieniędzy i drenuje kieszenie PolakówAutor komentarza: PRAWILNIAK W BENIETreść komentarza: 18 tys zł drewna w bagażniku Seicento? Jaja sobie robicie? Co do artykułu ludzie którzy kradną żeby przeżyć powinni być tylko upominani a tych co kradną dla zarobku zamykaćData dodania komentarza: 13.09.2022, 17:13Źródło komentarza: Do lasu wrócili złodzieje. Kradną drewno opałowe, bo nie ma węglaAutor komentarza: KluczakTreść komentarza: No i fajnie :( :( :( Nie dość, że się wykosztowałam na pompę ciepła, to teraz jeszcze na prądzie nie zaoszczędzę ( bo raczej więcej zużyję przy włączonej pompie). Trzeba było przy kaflaku zostać i palić byle czym !!! No, wiadomo, że oponami nie wolno !!!Data dodania komentarza: 12.09.2022, 17:19Źródło komentarza: Pieniądze dla oszczędnych. Zużyjesz mniej energii, czeka cię nagrodaAutor komentarza: AdaśTreść komentarza: Nie to nie jest zupełnie nowa mowa nienawiści i Bardzo mnie cieszy to że coś takiego istnieje i POWINNO BYĆ WIĘCEJ BW POLSCE TAKICH INSTYTUCJI KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ HEJTEM koniec kropkaData dodania komentarza: 12.09.2022, 17:02Źródło komentarza: W Polsce to zupełna nowość. Można ubezpieczyć dziecko od hejtuAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Złodzieje.Data dodania komentarza: 11.09.2022, 13:54Źródło komentarza: Płatne parkingi. Przypominamy od 1 marca zmiany w WejherowieAutor komentarza: KipiczyTreść komentarza: Nie zliczę ile błędów jest w tym artykule, aż sie niemiło czyta. PozdrawiamData dodania komentarza: 09.09.2022, 17:23Źródło komentarza: Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii
Reklama