wtorek, 27 września 2022 13:56
Reklama

Piknik dla Zbigniewa Chuchały z Wejherowa

Prawie 300 chętnych potencjalnych dawców szpiku zarejestrowało się dla Zbigniewa Chuchały z Wejherowa.

Pan Zbigniew ma 65 lat. Zawodowo poświęcił się miastu, pracując jako radny czy nauczyciel. W tym roku przeszedł na emeryturę. Niestety w lipcu lekarze zdiagnozowali u niego ostrą białaczkę szpikową. I to właśnie wtedy zamiast spokojnej emerytury, rozpoczęła się walka z chorobą. 

Akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla Pana Zbigniewa odbyła się w weekend podczas pikniku charytatywnego w wejherowskim parku, na świetlicy w Kąpinie oraz w zeszłym tygodniu w trakcie zawodów koszykówki ulicznej na wejherowskim rynku.

Przypomnijmy, że cały czas można zostać dawcą szpiku, wystarczy zamówić pakiet rejestracyjny przez internet na oficjalnej stronie fundacji: www.dkms.pl.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamaeko zywnosc
Komentarze
Autor komentarza: hipokryzjaTreść komentarza: papierosy i alkohol ceny w góręData dodania komentarza: 18.09.2022, 12:52Źródło komentarza: Droższe papierosy i alkohol. Rząd szuka pieniędzy i drenuje kieszenie PolakówAutor komentarza: PRAWILNIAK W BENIETreść komentarza: 18 tys zł drewna w bagażniku Seicento? Jaja sobie robicie? Co do artykułu ludzie którzy kradną żeby przeżyć powinni być tylko upominani a tych co kradną dla zarobku zamykaćData dodania komentarza: 13.09.2022, 17:13Źródło komentarza: Do lasu wrócili złodzieje. Kradną drewno opałowe, bo nie ma węglaAutor komentarza: KluczakTreść komentarza: No i fajnie :( :( :( Nie dość, że się wykosztowałam na pompę ciepła, to teraz jeszcze na prądzie nie zaoszczędzę ( bo raczej więcej zużyję przy włączonej pompie). Trzeba było przy kaflaku zostać i palić byle czym !!! No, wiadomo, że oponami nie wolno !!!Data dodania komentarza: 12.09.2022, 17:19Źródło komentarza: Pieniądze dla oszczędnych. Zużyjesz mniej energii, czeka cię nagrodaAutor komentarza: AdaśTreść komentarza: Nie to nie jest zupełnie nowa mowa nienawiści i Bardzo mnie cieszy to że coś takiego istnieje i POWINNO BYĆ WIĘCEJ BW POLSCE TAKICH INSTYTUCJI KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ HEJTEM koniec kropkaData dodania komentarza: 12.09.2022, 17:02Źródło komentarza: W Polsce to zupełna nowość. Można ubezpieczyć dziecko od hejtuAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Złodzieje.Data dodania komentarza: 11.09.2022, 13:54Źródło komentarza: Płatne parkingi. Przypominamy od 1 marca zmiany w WejherowieAutor komentarza: KipiczyTreść komentarza: Nie zliczę ile błędów jest w tym artykule, aż sie niemiło czyta. PozdrawiamData dodania komentarza: 09.09.2022, 17:23Źródło komentarza: Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii
Reklama