wtorek, 27 września 2022 13:24
Reklama

Spektakl charytatywny i ponad 17 tysięcy złotych na wejherowskie hospicjum [WIDEO]

Władze miasta, urzędnicy, radni, a także społecznicy i ludzie kultury. Wszyscy razem, przebrani za słynne „Smerfy”, stanęli na jednej scenie, by wesprzeć Hopsicjum Domowe pw. św. Judy Tadeusza w Wejherowie.

Za nami charytatywny spektakl pt. „Gdzie on jest” w reżyserii Eweliny Magdziarczyk-Plebanek.

Sztuka przeznaczona była zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych i opowiadała o świecie Smerfów, w którym zaginął Papa Smerf.

Przed spektaklem, dzięki atrakcyjnym sponsorom - zorganizowano licytację, z której cały dochód wraz ze środkami zebranymi podczas sprzedaży biletów, przeznaczony zostanie na Domowe Hospicjum w Wejherowie. Łącznie dzięki hojności wejherowian, udało się zebrać na ten cel ponad 17 tysięcy złotych.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamakolagen
Komentarze
Autor komentarza: hipokryzjaTreść komentarza: papierosy i alkohol ceny w góręData dodania komentarza: 18.09.2022, 12:52Źródło komentarza: Droższe papierosy i alkohol. Rząd szuka pieniędzy i drenuje kieszenie PolakówAutor komentarza: PRAWILNIAK W BENIETreść komentarza: 18 tys zł drewna w bagażniku Seicento? Jaja sobie robicie? Co do artykułu ludzie którzy kradną żeby przeżyć powinni być tylko upominani a tych co kradną dla zarobku zamykaćData dodania komentarza: 13.09.2022, 17:13Źródło komentarza: Do lasu wrócili złodzieje. Kradną drewno opałowe, bo nie ma węglaAutor komentarza: KluczakTreść komentarza: No i fajnie :( :( :( Nie dość, że się wykosztowałam na pompę ciepła, to teraz jeszcze na prądzie nie zaoszczędzę ( bo raczej więcej zużyję przy włączonej pompie). Trzeba było przy kaflaku zostać i palić byle czym !!! No, wiadomo, że oponami nie wolno !!!Data dodania komentarza: 12.09.2022, 17:19Źródło komentarza: Pieniądze dla oszczędnych. Zużyjesz mniej energii, czeka cię nagrodaAutor komentarza: AdaśTreść komentarza: Nie to nie jest zupełnie nowa mowa nienawiści i Bardzo mnie cieszy to że coś takiego istnieje i POWINNO BYĆ WIĘCEJ BW POLSCE TAKICH INSTYTUCJI KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ HEJTEM koniec kropkaData dodania komentarza: 12.09.2022, 17:02Źródło komentarza: W Polsce to zupełna nowość. Można ubezpieczyć dziecko od hejtuAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Złodzieje.Data dodania komentarza: 11.09.2022, 13:54Źródło komentarza: Płatne parkingi. Przypominamy od 1 marca zmiany w WejherowieAutor komentarza: KipiczyTreść komentarza: Nie zliczę ile błędów jest w tym artykule, aż sie niemiło czyta. PozdrawiamData dodania komentarza: 09.09.2022, 17:23Źródło komentarza: Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii
Reklama