wtorek, 27 września 2022 12:13
Reklama

Nie żyje ceniony ratownik z Władysławowa. "Był profesjonalistą, nie dowierzamy"

Zmarł Przemysław Regulski, ratownik ochotnik Brzegowej Stacji Ratowniczej we Władysławowie. Pracował też jako ratownik WOPR-u, ratownik medyczny i pielęgniarz.
Nie żyje ceniony ratownik z Władysławowa. "Był profesjonalistą, nie dowierzamy"
Autor: Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa/Facebook

O śmierci ratownika poinformowali jego koledzy z Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

- Z głębokim żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o śmierci naszego wieloletniego ratownika ochotnika Brzegowej Stacji Ratowniczej we Władysławowie. Przemek aktywnie brał udział w życiu władysławowskiej jednostki od 14 lipca 2009 r. Był on profesjonalistą w każdym "calu" wykonywanej przez siebie pracy oraz ratownikiem nie tylko z nazwy - napisali ratownicy.

Przemysław Regulski przez wiele lat pracował także jako ratownik WOPR-u na władysławowskiej plaży. Jak mówią ratownicy, w trakcie sezonów letnich ratował nie tylko turystów, ale zdarzało się, że brał również udział w trakcie pamiętnych akcji. 

- Jako instruktor WOPR wychował wiele pokoleń młodych adeptów ratownictwa wodnego. Pracował także w trójmiejskich szpitalach jako ratownik medyczny i pielęgniarz. Jego mottem życiowym było "So others may life". Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że w trakcie realizowanych przez siebie działań robił wszystko, co oznacza to motto - aby inni mogli żyć - wspominają ratownicy swojego kolegę.

Ratownika pożegnał też administrator facebookowej strony "To nie z mojej karetki". - Jeśli można powiedzieć, że ktoś żył ratownictwem, to na pewno był to Przemo. Ratownik wodny, instruktor WOPR, ratownik Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa (SAR), ratownik medyczny. Przemek wychował całe rzesze ratowników. Jego podejście do pracy, które wpajał młodym ratownikom zarówno na plaży, jak i w karetce, przyczyniło się do uratowania wielu ludzkich żyć. Przemek był zawsze liderem, a nie kierownikiem. Mówił "za mną", a nie "naprzód". Wielka pustka zostaje w ratowniczym świecie. Spoczywaj w pokoju! - napisano.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamaeko zywnosc
Komentarze
Autor komentarza: hipokryzjaTreść komentarza: papierosy i alkohol ceny w góręData dodania komentarza: 18.09.2022, 12:52Źródło komentarza: Droższe papierosy i alkohol. Rząd szuka pieniędzy i drenuje kieszenie PolakówAutor komentarza: PRAWILNIAK W BENIETreść komentarza: 18 tys zł drewna w bagażniku Seicento? Jaja sobie robicie? Co do artykułu ludzie którzy kradną żeby przeżyć powinni być tylko upominani a tych co kradną dla zarobku zamykaćData dodania komentarza: 13.09.2022, 17:13Źródło komentarza: Do lasu wrócili złodzieje. Kradną drewno opałowe, bo nie ma węglaAutor komentarza: KluczakTreść komentarza: No i fajnie :( :( :( Nie dość, że się wykosztowałam na pompę ciepła, to teraz jeszcze na prądzie nie zaoszczędzę ( bo raczej więcej zużyję przy włączonej pompie). Trzeba było przy kaflaku zostać i palić byle czym !!! No, wiadomo, że oponami nie wolno !!!Data dodania komentarza: 12.09.2022, 17:19Źródło komentarza: Pieniądze dla oszczędnych. Zużyjesz mniej energii, czeka cię nagrodaAutor komentarza: AdaśTreść komentarza: Nie to nie jest zupełnie nowa mowa nienawiści i Bardzo mnie cieszy to że coś takiego istnieje i POWINNO BYĆ WIĘCEJ BW POLSCE TAKICH INSTYTUCJI KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ HEJTEM koniec kropkaData dodania komentarza: 12.09.2022, 17:02Źródło komentarza: W Polsce to zupełna nowość. Można ubezpieczyć dziecko od hejtuAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Złodzieje.Data dodania komentarza: 11.09.2022, 13:54Źródło komentarza: Płatne parkingi. Przypominamy od 1 marca zmiany w WejherowieAutor komentarza: KipiczyTreść komentarza: Nie zliczę ile błędów jest w tym artykule, aż sie niemiło czyta. PozdrawiamData dodania komentarza: 09.09.2022, 17:23Źródło komentarza: Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii
Reklama