Sobota, 25 czerwca 2022 09:05
Reklama

Nie żyje ceniony ratownik z Władysławowa. "Był profesjonalistą, nie dowierzamy"

Zmarł Przemysław Regulski, ratownik ochotnik Brzegowej Stacji Ratowniczej we Władysławowie. Pracował też jako ratownik WOPR-u, ratownik medyczny i pielęgniarz.
Nie żyje ceniony ratownik z Władysławowa. "Był profesjonalistą, nie dowierzamy"
Autor: Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa/Facebook

O śmierci ratownika poinformowali jego koledzy z Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

- Z głębokim żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o śmierci naszego wieloletniego ratownika ochotnika Brzegowej Stacji Ratowniczej we Władysławowie. Przemek aktywnie brał udział w życiu władysławowskiej jednostki od 14 lipca 2009 r. Był on profesjonalistą w każdym "calu" wykonywanej przez siebie pracy oraz ratownikiem nie tylko z nazwy - napisali ratownicy.

Przemysław Regulski przez wiele lat pracował także jako ratownik WOPR-u na władysławowskiej plaży. Jak mówią ratownicy, w trakcie sezonów letnich ratował nie tylko turystów, ale zdarzało się, że brał również udział w trakcie pamiętnych akcji. 

- Jako instruktor WOPR wychował wiele pokoleń młodych adeptów ratownictwa wodnego. Pracował także w trójmiejskich szpitalach jako ratownik medyczny i pielęgniarz. Jego mottem życiowym było "So others may life". Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że w trakcie realizowanych przez siebie działań robił wszystko, co oznacza to motto - aby inni mogli żyć - wspominają ratownicy swojego kolegę.

Ratownika pożegnał też administrator facebookowej strony "To nie z mojej karetki". - Jeśli można powiedzieć, że ktoś żył ratownictwem, to na pewno był to Przemo. Ratownik wodny, instruktor WOPR, ratownik Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa (SAR), ratownik medyczny. Przemek wychował całe rzesze ratowników. Jego podejście do pracy, które wpajał młodym ratownikom zarówno na plaży, jak i w karetce, przyczyniło się do uratowania wielu ludzkich żyć. Przemek był zawsze liderem, a nie kierownikiem. Mówił "za mną", a nie "naprzód". Wielka pustka zostaje w ratowniczym świecie. Spoczywaj w pokoju! - napisano.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: żonaTreść komentarza: jaki mąż?????Data dodania komentarza: 19.06.2022, 05:59Źródło komentarza: Film o Annie Przybylskiej. Znamy datę premiery i wiemy, kto w nim wystąpiAutor komentarza: HctTreść komentarza: Współczuje rodzicom, ale pieniądze i brak czasu rodziców tak owocujeData dodania komentarza: 24.05.2022, 06:05Źródło komentarza: On ma 16, ona 14 lat. Policja szuka tych nastolatkówAutor komentarza: ElizaTreść komentarza: Napiszcie artykuł na temat opłat czynszu, media, dla osób, które chciały by przyjąć rodzinę z Ukrainy. Rząd ogłosił pomoc 40 zł, a to za mało informacji. Pokrycie jakich kosztów zawiera ta kwota. Co z tym, że mize ktoś udostępnić czasowo mieszkanie np 5 miesięcy.. To trudne, ale potrzebne tematy. Podobno nikt jeszcze nie dostał żadnej bawet zaliczki, na koszty utrzymania tych rodzin. Rzrba podejść do sprawy poważnie i wszystko wszystkim wyjaśnić. Chcemy pomagać, ale musimy płacić za prąd, wodę, gaz i czynsz.Data dodania komentarza: 08.05.2022, 04:25Źródło komentarza: W powiecie wejherowskim jest ponad 4 tysiące uchodźcówAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: Pięknie, dobrze, że ocalono ten budynekData dodania komentarza: 12.04.2022, 12:16Źródło komentarza: EkoFabryka w konkursie „Modernizacja Roku – budowa XXI wieku” [ZDJĘCIA]Autor komentarza: JarekTreść komentarza: Brawo Panowie, tak trzymać !Data dodania komentarza: 01.04.2022, 10:18Źródło komentarza: Spirit in the forest w klipie z Pawłem Małaszyńskim [WIDEO]Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890Data dodania komentarza: 29.03.2022, 17:28Źródło komentarza: Wypadek na rondzie. Mężczyzna trafił do szpitala
Reklama