Sobota, 25 czerwca 2022 09:49
Reklama

Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl "Być jak Charlie Chaplin" w Filharmonii Kaszubskiej

„Być jak Charlie Chaplin” to brawurowa próba zmierzenia się z legendą. Najsłynniejszy komik kina niemego stał się ikoną popkultury już bardzo dawno temu. Jego znakiem rozpoznawczym były melonik, laseczka oraz charakterystyczny wąsik i to jest pewne. Potem pojawiają się już tylko pytania i wątpliwości. Nieprzypadkowo w konkursie na sobowtórów Charlie Chaplina sam Charlie Chaplin zajął… 3 miejsce, jak mówi jedna z najsłynniejszych anegdot związanych z reżyserem filmu „Dyktator”. Do dziś nie wiemy, kim był z pochodzenia i gdzie się urodził ten genialny aktor, scenarzysta i reżyser.
Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl "Być jak Charlie Chaplin" w Filharmonii Kaszubskiej
Autor: zdj. pochodzi ze strony wck.org.pl

Spektakl odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 19:00 (czas trwania 60 minut).

Z tej okazji dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl. Co należy zrobić, aby wygrać? Prześlij nam na adres [email protected] wiadomość z odpowiedzią na zadanie konkursowe "Za co lubisz Filharmonię Kaszubską". W tytule wiadomości wpisz "KONKURS FILHARMONIA", a w treści oprócz odpowiedzi dopisz imię, nazwisko i numer telefonu. 

Redakcja Express Kaszëbë wybierze dwie najlepsze jej zdaniem odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. 

Na zgłoszenia czekamy do piątku (25 marca), do godziny 20:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 28 marca. 

Bilety będzie można odebrać wcześniej lub w dzień spektaklu (maksymalnie 15 minut przed spektaklem).

Szczegóły i pełen regulamin dostępny w załączniku. 

--- patronat medialny ---
 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: żonaTreść komentarza: jaki mąż?????Data dodania komentarza: 19.06.2022, 05:59Źródło komentarza: Film o Annie Przybylskiej. Znamy datę premiery i wiemy, kto w nim wystąpiAutor komentarza: HctTreść komentarza: Współczuje rodzicom, ale pieniądze i brak czasu rodziców tak owocujeData dodania komentarza: 24.05.2022, 06:05Źródło komentarza: On ma 16, ona 14 lat. Policja szuka tych nastolatkówAutor komentarza: ElizaTreść komentarza: Napiszcie artykuł na temat opłat czynszu, media, dla osób, które chciały by przyjąć rodzinę z Ukrainy. Rząd ogłosił pomoc 40 zł, a to za mało informacji. Pokrycie jakich kosztów zawiera ta kwota. Co z tym, że mize ktoś udostępnić czasowo mieszkanie np 5 miesięcy.. To trudne, ale potrzebne tematy. Podobno nikt jeszcze nie dostał żadnej bawet zaliczki, na koszty utrzymania tych rodzin. Rzrba podejść do sprawy poważnie i wszystko wszystkim wyjaśnić. Chcemy pomagać, ale musimy płacić za prąd, wodę, gaz i czynsz.Data dodania komentarza: 08.05.2022, 04:25Źródło komentarza: W powiecie wejherowskim jest ponad 4 tysiące uchodźcówAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: Pięknie, dobrze, że ocalono ten budynekData dodania komentarza: 12.04.2022, 12:16Źródło komentarza: EkoFabryka w konkursie „Modernizacja Roku – budowa XXI wieku” [ZDJĘCIA]Autor komentarza: JarekTreść komentarza: Brawo Panowie, tak trzymać !Data dodania komentarza: 01.04.2022, 10:18Źródło komentarza: Spirit in the forest w klipie z Pawłem Małaszyńskim [WIDEO]Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890Data dodania komentarza: 29.03.2022, 17:28Źródło komentarza: Wypadek na rondzie. Mężczyzna trafił do szpitala
Reklama