wtorek, 27 września 2022 13:04
Reklama

Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl "Być jak Charlie Chaplin" w Filharmonii Kaszubskiej

„Być jak Charlie Chaplin” to brawurowa próba zmierzenia się z legendą. Najsłynniejszy komik kina niemego stał się ikoną popkultury już bardzo dawno temu. Jego znakiem rozpoznawczym były melonik, laseczka oraz charakterystyczny wąsik i to jest pewne. Potem pojawiają się już tylko pytania i wątpliwości. Nieprzypadkowo w konkursie na sobowtórów Charlie Chaplina sam Charlie Chaplin zajął… 3 miejsce, jak mówi jedna z najsłynniejszych anegdot związanych z reżyserem filmu „Dyktator”. Do dziś nie wiemy, kim był z pochodzenia i gdzie się urodził ten genialny aktor, scenarzysta i reżyser.
Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl "Być jak Charlie Chaplin" w Filharmonii Kaszubskiej
Autor: zdj. pochodzi ze strony wck.org.pl

Spektakl odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 19:00 (czas trwania 60 minut).

Z tej okazji dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl. Co należy zrobić, aby wygrać? Prześlij nam na adres [email protected] wiadomość z odpowiedzią na zadanie konkursowe "Za co lubisz Filharmonię Kaszubską". W tytule wiadomości wpisz "KONKURS FILHARMONIA", a w treści oprócz odpowiedzi dopisz imię, nazwisko i numer telefonu. 

Redakcja Express Kaszëbë wybierze dwie najlepsze jej zdaniem odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. 

Na zgłoszenia czekamy do piątku (25 marca), do godziny 20:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 28 marca. 

Bilety będzie można odebrać wcześniej lub w dzień spektaklu (maksymalnie 15 minut przed spektaklem).

Szczegóły i pełen regulamin dostępny w załączniku. 

--- patronat medialny ---
 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamakolagen
Komentarze
Autor komentarza: hipokryzjaTreść komentarza: papierosy i alkohol ceny w góręData dodania komentarza: 18.09.2022, 12:52Źródło komentarza: Droższe papierosy i alkohol. Rząd szuka pieniędzy i drenuje kieszenie PolakówAutor komentarza: PRAWILNIAK W BENIETreść komentarza: 18 tys zł drewna w bagażniku Seicento? Jaja sobie robicie? Co do artykułu ludzie którzy kradną żeby przeżyć powinni być tylko upominani a tych co kradną dla zarobku zamykaćData dodania komentarza: 13.09.2022, 17:13Źródło komentarza: Do lasu wrócili złodzieje. Kradną drewno opałowe, bo nie ma węglaAutor komentarza: KluczakTreść komentarza: No i fajnie :( :( :( Nie dość, że się wykosztowałam na pompę ciepła, to teraz jeszcze na prądzie nie zaoszczędzę ( bo raczej więcej zużyję przy włączonej pompie). Trzeba było przy kaflaku zostać i palić byle czym !!! No, wiadomo, że oponami nie wolno !!!Data dodania komentarza: 12.09.2022, 17:19Źródło komentarza: Pieniądze dla oszczędnych. Zużyjesz mniej energii, czeka cię nagrodaAutor komentarza: AdaśTreść komentarza: Nie to nie jest zupełnie nowa mowa nienawiści i Bardzo mnie cieszy to że coś takiego istnieje i POWINNO BYĆ WIĘCEJ BW POLSCE TAKICH INSTYTUCJI KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ HEJTEM koniec kropkaData dodania komentarza: 12.09.2022, 17:02Źródło komentarza: W Polsce to zupełna nowość. Można ubezpieczyć dziecko od hejtuAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Złodzieje.Data dodania komentarza: 11.09.2022, 13:54Źródło komentarza: Płatne parkingi. Przypominamy od 1 marca zmiany w WejherowieAutor komentarza: KipiczyTreść komentarza: Nie zliczę ile błędów jest w tym artykule, aż sie niemiło czyta. PozdrawiamData dodania komentarza: 09.09.2022, 17:23Źródło komentarza: Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii
Reklama