wtorek, 27 września 2022 13:11
Reklama

Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii

To miała  być zwykła zabawa w rzucaniu kamieniami do celu, jakim były puste butelki. Tyle tylko, że na miejsce zabawy wybrali tunel nad ruchliwą drogą.
Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii
Autor: SM Wejherowo

Wejherowscy strażnicy miejscy widzieli już wiele. Tego chyba jednak się nie spodziewali. Otóż trzech nieletnich butelki  po piwie ustawiło na murku nad tunelem drogowym, po czym rzucali w nie tłuczniem z podkładów torów kolejowych. 

- Około godziny 19:20 dyżurny Straży Miejskiej w Wejherowie otrzymał zgłoszenie, że na  torach kolejowych  nad  tunelem węzeł  Kwiatowa młodzi chłopcy urządzili  sobie zwody w rzucaniu kamieniami do pustych butelek po piwie. Chłopcy butelki po piwie ustawili na murku oddzielającym torowisko od tunelu. Nie dość, że nieletni znajdowali się na torowisku, to kamienie, którymi rzucali w butelki mogły w każdej chwili spaść wprost  na pojazdy jadące tunelem - opisuje Zenon Hinca, komendant wejherowskich strażników.

Okazało się też, że tego typu „zawody” prowadzone były w tym miejscu już od dłuższego czasu. 

- Gdyby tej wielkości kamienie, jakimi celowali do butelek, trafiły w szybę czołową pojazdu - tragedia gotowa - stwierdza komendant.

Nastolatkowie zostali ujęci  przez straż miejską na Rondzie Solidarności, tuż po otrzymanym zgłoszeniu.  Teraz sprawa nieletnich znajdzie swój finał w Sądzie Rodzinnym i Nieletnich w Wejherowie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kipiczy 09.09.2022 17:23
Nie zliczę ile błędów jest w tym artykule, aż sie niemiło czyta. Pozdrawiam

Renia 09.09.2022 16:07
Hmmm... "Tunel nad ruchliwą drogą"

Reklamapromienniki
Komentarze
Autor komentarza: hipokryzjaTreść komentarza: papierosy i alkohol ceny w góręData dodania komentarza: 18.09.2022, 12:52Źródło komentarza: Droższe papierosy i alkohol. Rząd szuka pieniędzy i drenuje kieszenie PolakówAutor komentarza: PRAWILNIAK W BENIETreść komentarza: 18 tys zł drewna w bagażniku Seicento? Jaja sobie robicie? Co do artykułu ludzie którzy kradną żeby przeżyć powinni być tylko upominani a tych co kradną dla zarobku zamykaćData dodania komentarza: 13.09.2022, 17:13Źródło komentarza: Do lasu wrócili złodzieje. Kradną drewno opałowe, bo nie ma węglaAutor komentarza: KluczakTreść komentarza: No i fajnie :( :( :( Nie dość, że się wykosztowałam na pompę ciepła, to teraz jeszcze na prądzie nie zaoszczędzę ( bo raczej więcej zużyję przy włączonej pompie). Trzeba było przy kaflaku zostać i palić byle czym !!! No, wiadomo, że oponami nie wolno !!!Data dodania komentarza: 12.09.2022, 17:19Źródło komentarza: Pieniądze dla oszczędnych. Zużyjesz mniej energii, czeka cię nagrodaAutor komentarza: AdaśTreść komentarza: Nie to nie jest zupełnie nowa mowa nienawiści i Bardzo mnie cieszy to że coś takiego istnieje i POWINNO BYĆ WIĘCEJ BW POLSCE TAKICH INSTYTUCJI KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ HEJTEM koniec kropkaData dodania komentarza: 12.09.2022, 17:02Źródło komentarza: W Polsce to zupełna nowość. Można ubezpieczyć dziecko od hejtuAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Złodzieje.Data dodania komentarza: 11.09.2022, 13:54Źródło komentarza: Płatne parkingi. Przypominamy od 1 marca zmiany w WejherowieAutor komentarza: KipiczyTreść komentarza: Nie zliczę ile błędów jest w tym artykule, aż sie niemiło czyta. PozdrawiamData dodania komentarza: 09.09.2022, 17:23Źródło komentarza: Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii
Reklama