wtorek, 27 września 2022 12:21
Reklama

Jedna doba, siedmiu poszukiwanych zatrzymanych

Często mijamy ich na ulicy. Osób, unikających sprawiedliwości, nie brakuje w Wejherowie i okolicach. Jak się okazuje, prędzej czy później muszą odpowiedzieć za swe bezprawne czyny.
Jedna doba, siedmiu poszukiwanych zatrzymanych
Autor: KPP w Wejherowie

Niezwykłą skutecznością popisali się wejherowscy stróże prawa. W ciągu 24 godzin zatrzymali 7 osób poszukiwanych.  Część zatrzymanych trafiła już do aresztu śledczego.

Do policjantów z Wejherowa każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Celem funkcjonariuszy jest znalezienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania. Powód ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości może być tylko jeden, chęć uniknięcia kary i pozostania jak najdłużej na wolności.

- Nie udało się to jednak siedmiu poszukiwanym mężczyznom, którzy w ciągu 24 godzin zostali zatrzymani w powiecie wejherowskim. W czynnościach związanych z zatrzymywaniem tych osób brali udział także dzielnicowi i kryminalni. Mężczyźni byli poszukiwani, celem odbycia kary za popełnione czyny. Sześciu zostało zatrzymanych na podstawie sądowych nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego, a 33-letni mieszkaniec Gdyni poszukiwany był listem gończym od 2019 roku – relacjonują wejherowscy mundurowi.

Część z zatrzymanych mężczyzn trafiła już do aresztu śledczego. Zgodnie z dyspozycją sądu kolejni poszukiwani przewiezieni zostaną do zakładu karnego.

- Funkcjonariusze codziennie kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu – podkreślają stróże prawa.


autor: raz

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamaeko zywnosc
Komentarze
Autor komentarza: hipokryzjaTreść komentarza: papierosy i alkohol ceny w góręData dodania komentarza: 18.09.2022, 12:52Źródło komentarza: Droższe papierosy i alkohol. Rząd szuka pieniędzy i drenuje kieszenie PolakówAutor komentarza: PRAWILNIAK W BENIETreść komentarza: 18 tys zł drewna w bagażniku Seicento? Jaja sobie robicie? Co do artykułu ludzie którzy kradną żeby przeżyć powinni być tylko upominani a tych co kradną dla zarobku zamykaćData dodania komentarza: 13.09.2022, 17:13Źródło komentarza: Do lasu wrócili złodzieje. Kradną drewno opałowe, bo nie ma węglaAutor komentarza: KluczakTreść komentarza: No i fajnie :( :( :( Nie dość, że się wykosztowałam na pompę ciepła, to teraz jeszcze na prądzie nie zaoszczędzę ( bo raczej więcej zużyję przy włączonej pompie). Trzeba było przy kaflaku zostać i palić byle czym !!! No, wiadomo, że oponami nie wolno !!!Data dodania komentarza: 12.09.2022, 17:19Źródło komentarza: Pieniądze dla oszczędnych. Zużyjesz mniej energii, czeka cię nagrodaAutor komentarza: AdaśTreść komentarza: Nie to nie jest zupełnie nowa mowa nienawiści i Bardzo mnie cieszy to że coś takiego istnieje i POWINNO BYĆ WIĘCEJ BW POLSCE TAKICH INSTYTUCJI KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ HEJTEM koniec kropkaData dodania komentarza: 12.09.2022, 17:02Źródło komentarza: W Polsce to zupełna nowość. Można ubezpieczyć dziecko od hejtuAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Złodzieje.Data dodania komentarza: 11.09.2022, 13:54Źródło komentarza: Płatne parkingi. Przypominamy od 1 marca zmiany w WejherowieAutor komentarza: KipiczyTreść komentarza: Nie zliczę ile błędów jest w tym artykule, aż sie niemiło czyta. PozdrawiamData dodania komentarza: 09.09.2022, 17:23Źródło komentarza: Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii
Reklama