piątek, 19 sierpnia 2022 00:30
Reklama

Poszukiwany listem gończym ukrył się w kanapie przed policjantami

Kryminalni ustalili miejsce pobytu i w mieszkaniu na terenie Rumi zatrzymali 25-latka, który poszukiwany był listem gończym. Przed policjantami mężczyzna schował się w kanapie. Poszukiwany mężczyzna ma do odbycia karę ponad 2 lat pozbawienia wolności.
Poszukiwany listem gończym ukrył się w kanapie przed policjantami
Autor: Policja Pomorska

Kryminalni z Komisariatu Policji w Rumi ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 25-latka. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Mężczyzna od 4 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, zmieniał adresy zamieszkania. W poniedziałek kryminalni udali się do mieszkania matki poszukiwanego, gdzie w pokoju zatrzymali mężczyznę, który kompletnie zaskoczony wizytą policjantów ukrył się w schowku kanapy.

Zatrzymany 25-latek trafił do aresztu śledczego, by tam odbyć zasądzoną karę, a ma do odbycia 2 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

Policja Pomorska


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: AngelaTreść komentarza: Co robicie? Nic nie zrobiliście oprócz parkingu dla mieszkańców , bo już od ponad dwóch tygodni nikogo z pracowników budowy nie ma i nic nie jest robioneData dodania komentarza: 28.07.2022, 16:15Źródło komentarza: Trwa przebudowa terenu pomiędzy ul. Strzelecką a Kalwaryjską [WIDEO]Autor komentarza: BieddaaTreść komentarza: Biedne sklepy i właściciele, dlaczego zamknięte są sklepy za granicą, niech tam też otworzą w niedzieleData dodania komentarza: 09.07.2022, 00:28Źródło komentarza: Biedronki placówkami medycznymi? Pracownicy mówią o roboczych niedzielachAutor komentarza: żonaTreść komentarza: jaki mąż?????Data dodania komentarza: 19.06.2022, 05:59Źródło komentarza: Film o Annie Przybylskiej. Znamy datę premiery i wiemy, kto w nim wystąpiAutor komentarza: HctTreść komentarza: Współczuje rodzicom, ale pieniądze i brak czasu rodziców tak owocujeData dodania komentarza: 24.05.2022, 06:05Źródło komentarza: On ma 16, ona 14 lat. Policja szuka tych nastolatkówAutor komentarza: ElizaTreść komentarza: Napiszcie artykuł na temat opłat czynszu, media, dla osób, które chciały by przyjąć rodzinę z Ukrainy. Rząd ogłosił pomoc 40 zł, a to za mało informacji. Pokrycie jakich kosztów zawiera ta kwota. Co z tym, że mize ktoś udostępnić czasowo mieszkanie np 5 miesięcy.. To trudne, ale potrzebne tematy. Podobno nikt jeszcze nie dostał żadnej bawet zaliczki, na koszty utrzymania tych rodzin. Rzrba podejść do sprawy poważnie i wszystko wszystkim wyjaśnić. Chcemy pomagać, ale musimy płacić za prąd, wodę, gaz i czynsz.Data dodania komentarza: 08.05.2022, 04:25Źródło komentarza: W powiecie wejherowskim jest ponad 4 tysiące uchodźcówAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: Pięknie, dobrze, że ocalono ten budynekData dodania komentarza: 12.04.2022, 12:16Źródło komentarza: EkoFabryka w konkursie „Modernizacja Roku – budowa XXI wieku” [ZDJĘCIA]
Reklama