piątek, 19 sierpnia 2022 01:18
Reklama

Mnóstwo chętnych na naukę pływania. WOPR apeluje o cierpliwość

Lato w pełni, pogoda dopisuje. Upalne dni sprawiają, że mieszkańcy regionu chętnie korzystają z wypoczynku nad wodą. Jak się okazuje, zainteresowanie nauką pływania jest ogromne. Zapisy na kursy wejherowskiego WOPR ruszą w drugiej połowie sierpnia.
Mnóstwo chętnych na naukę pływania. WOPR apeluje o cierpliwość
Autor: Pixabay

Ratownicy wejherowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego nie tylko stoją na straży bezpieczeństwa kapiących się na basenach i akwenach wodnych amatorów kąpieli. Prowadzą także kursy pływania.

Jak się okazuje, zainteresowanie nauką pływania jest ogromne.

"Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia  na naukę pływania, jednakże prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. W chwili obecnej niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na nie, zrobimy to po 17 sierpnia" - poinformowali na swoim profilu w mediach społecznościowych ratownicy WOPR Wejherowo.

Tego samego dnia, 17 sierpnia, ruszy rekrutacja na naukę pływania. Wtedy też zostaną opublikowane informacje, na jakich zasadach można się zapisywać.

Warto zapamiętać tę datę i zapisać się na kurs pływania. Jak wynika z danych policji, w tym roku utonęło już blisko sto osób. Niestety w ciągu minionej dekady na całym świecie utonęło 2,5 miliona osób, czyli blisko 250 tys. rocznie. Dlatego ONZ uznało utonięcie za jedną z 10. głównych przyczyn śmierci (WHO wskazało je na 3 miejscu).

opac. raz

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: AngelaTreść komentarza: Co robicie? Nic nie zrobiliście oprócz parkingu dla mieszkańców , bo już od ponad dwóch tygodni nikogo z pracowników budowy nie ma i nic nie jest robioneData dodania komentarza: 28.07.2022, 16:15Źródło komentarza: Trwa przebudowa terenu pomiędzy ul. Strzelecką a Kalwaryjską [WIDEO]Autor komentarza: BieddaaTreść komentarza: Biedne sklepy i właściciele, dlaczego zamknięte są sklepy za granicą, niech tam też otworzą w niedzieleData dodania komentarza: 09.07.2022, 00:28Źródło komentarza: Biedronki placówkami medycznymi? Pracownicy mówią o roboczych niedzielachAutor komentarza: żonaTreść komentarza: jaki mąż?????Data dodania komentarza: 19.06.2022, 05:59Źródło komentarza: Film o Annie Przybylskiej. Znamy datę premiery i wiemy, kto w nim wystąpiAutor komentarza: HctTreść komentarza: Współczuje rodzicom, ale pieniądze i brak czasu rodziców tak owocujeData dodania komentarza: 24.05.2022, 06:05Źródło komentarza: On ma 16, ona 14 lat. Policja szuka tych nastolatkówAutor komentarza: ElizaTreść komentarza: Napiszcie artykuł na temat opłat czynszu, media, dla osób, które chciały by przyjąć rodzinę z Ukrainy. Rząd ogłosił pomoc 40 zł, a to za mało informacji. Pokrycie jakich kosztów zawiera ta kwota. Co z tym, że mize ktoś udostępnić czasowo mieszkanie np 5 miesięcy.. To trudne, ale potrzebne tematy. Podobno nikt jeszcze nie dostał żadnej bawet zaliczki, na koszty utrzymania tych rodzin. Rzrba podejść do sprawy poważnie i wszystko wszystkim wyjaśnić. Chcemy pomagać, ale musimy płacić za prąd, wodę, gaz i czynsz.Data dodania komentarza: 08.05.2022, 04:25Źródło komentarza: W powiecie wejherowskim jest ponad 4 tysiące uchodźcówAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: Pięknie, dobrze, że ocalono ten budynekData dodania komentarza: 12.04.2022, 12:16Źródło komentarza: EkoFabryka w konkursie „Modernizacja Roku – budowa XXI wieku” [ZDJĘCIA]
Reklama