Sobota, 25 czerwca 2022 09:13
Reklama

Spraw, aby twój wypiek miał “to coś”

Mówi się, że nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. Początki zazwyczaj bywają trudne, dlatego warto sobie pomóc. “Coś na tort” to sklep internetowy, który oferuje różności niezbędne dla amatorów, jak i profesjonalistów cukiernictwa. W zgodzie z najnowszymi trendami panującymi w świecie słodkości.
Spraw, aby twój wypiek miał “to coś”

“Coś na Tort” swoją siedzibę ma w Elblągu, jednak dzięki sprzedaży internetowej dociera do klientów z całej Polski. Na stronie cosnatort.pl dostępne są nie tylko akcesoria, ale i gotowe półprodukty, takie jak lukry, posypki do ciast, czy też barwniki spożywcze. W asortymencie nie mogło zabraknąć przyborów, które wspomogą na początku przygody z pieczeniem, jak i udoskonalą dalsze poczynania w cukiernictwie. Wśród akcesoriów do ciast znajdziemy między innymi: blachy, podkłady pod torty, formy, czy wykrawaczki. 

Najtrudniejszy pierwszy krok

O trudach rozpoczęcia przygody z pieczeniem wie na pewno dużo właścicielka “Coś na Tort”, która z cukiernictwem nie miała zbyt wiele wspólnego. Czasami życie bywa nieprzewidywalne i kitel farmaceutyczny szybko zmienić się może na fartuch cukierniczy. Dzięki precyzji Pani Marty Kosowskiej sklep wyposażony jest w najpotrzebniejsze akcesoria i składniki do ciast. 

Oprócz zakupienia niezbędnych przyborów, podczas wizyty na stronie możemy zaopatrzyć się także w wiedzę, która przekazywana jest na blogu Pani Marty. Znajdują się w nim instrukcje wykonania przepisów takich jak eklerki, czy też popularne “cake popsy”. W każdym z nich zamieszczone są również wykorzystane składniki lub akcesoria wykorzystane przy przygotowaniu wypieków. Dzięki temu nawet laicy mogą rozpocząć swoją cukierniczą przygodę i wykonać wymarzone słodkości.

“Coś na Tort” posiada także swoje media społecznościowe, na których pojawiają się inspiracje. Z myślą o klientach na Facebooku, Instagramie i TikToku udostępniane są ujęcia “od kuchni”, a także promocje i kody zniżkowe do wykorzystania w sklepie internetowym. Co więcej, pojawiają się tam informacje o nowościach dostępnych w magazynie.  

Akcesoria do wypieków potrzebne od zaraz

“Coś na tort” jak sama nazwa wskazuje to sklep, który zaopatrzy Cię w akcesoria do ciast, które są potrzebne na już. Firma swoją siedzibę ma w Elblągu. Dzięki projektowi ,,Startup House IV - Inkubacja Przedsiębiorstw w Elblągu" dla wszystkich lokalnych pasjonatów cukiernictwa asortyment dostępny jest od ręki. Po złożeniu zamówienia paczka bez dodatkowych kosztów do odbioru jest w biurze projektu przy ulicy Zacisze 12. Klienci spoza okolic Elbląga mają możliwość dostawy przez InPost (paczkomat, kurier) i DPD (kurier). Czas otrzymania produktów to od 1 do 2 dni roboczych. 

Aby zaopatrzenie się w “to coś” do swoich wypieków było jeszcze łatwiejsze, w planach właścicielki jest otworzenie sklepu stacjonarnego w Elblągu. 

 

--materiał promocyjny--Oceń

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: żonaTreść komentarza: jaki mąż?????Data dodania komentarza: 19.06.2022, 05:59Źródło komentarza: Film o Annie Przybylskiej. Znamy datę premiery i wiemy, kto w nim wystąpiAutor komentarza: HctTreść komentarza: Współczuje rodzicom, ale pieniądze i brak czasu rodziców tak owocujeData dodania komentarza: 24.05.2022, 06:05Źródło komentarza: On ma 16, ona 14 lat. Policja szuka tych nastolatkówAutor komentarza: ElizaTreść komentarza: Napiszcie artykuł na temat opłat czynszu, media, dla osób, które chciały by przyjąć rodzinę z Ukrainy. Rząd ogłosił pomoc 40 zł, a to za mało informacji. Pokrycie jakich kosztów zawiera ta kwota. Co z tym, że mize ktoś udostępnić czasowo mieszkanie np 5 miesięcy.. To trudne, ale potrzebne tematy. Podobno nikt jeszcze nie dostał żadnej bawet zaliczki, na koszty utrzymania tych rodzin. Rzrba podejść do sprawy poważnie i wszystko wszystkim wyjaśnić. Chcemy pomagać, ale musimy płacić za prąd, wodę, gaz i czynsz.Data dodania komentarza: 08.05.2022, 04:25Źródło komentarza: W powiecie wejherowskim jest ponad 4 tysiące uchodźcówAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: Pięknie, dobrze, że ocalono ten budynekData dodania komentarza: 12.04.2022, 12:16Źródło komentarza: EkoFabryka w konkursie „Modernizacja Roku – budowa XXI wieku” [ZDJĘCIA]Autor komentarza: JarekTreść komentarza: Brawo Panowie, tak trzymać !Data dodania komentarza: 01.04.2022, 10:18Źródło komentarza: Spirit in the forest w klipie z Pawłem Małaszyńskim [WIDEO]Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890Data dodania komentarza: 29.03.2022, 17:28Źródło komentarza: Wypadek na rondzie. Mężczyzna trafił do szpitala
Reklama