piątek, 19 sierpnia 2022 01:33
Reklama

Wypadek na rondzie. Mężczyzna trafił do szpitala

W piątek policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Rumi. Jak się okazało, kierowca mercedesa prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy motoroweru. W wyniku zderzenia pojazdów, kierowca motoroweru został przewieziony do szpitala. Dalszym wyjaśnianiem sprawy zajmą się śledczy.
  • Źródło: KPP w Wejherowie
Wypadek na rondzie. Mężczyzna trafił do szpitala
Autor: fot. KPP w Wejherowie

Policjanci ruchu drogowego w piątek, zostali wezwani do zdarzenia drogowego w Rumi na ul. Grunwaldzkiej z udziałem samochodu mercedes oraz motoroweru tbd. 

Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 60-letni gdańszczanin kierujący mercedesem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 47-latkowi jadącemu motorowerem na skrzyżowaniu okrężnym, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Motorowerzysta został przewieziony do szpitala.

Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą ustalali wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają i apelują o zachowanie ostrożności, czujności i rozwagi na drodze.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dawid 29.03.2022 17:28
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: AngelaTreść komentarza: Co robicie? Nic nie zrobiliście oprócz parkingu dla mieszkańców , bo już od ponad dwóch tygodni nikogo z pracowników budowy nie ma i nic nie jest robioneData dodania komentarza: 28.07.2022, 16:15Źródło komentarza: Trwa przebudowa terenu pomiędzy ul. Strzelecką a Kalwaryjską [WIDEO]Autor komentarza: BieddaaTreść komentarza: Biedne sklepy i właściciele, dlaczego zamknięte są sklepy za granicą, niech tam też otworzą w niedzieleData dodania komentarza: 09.07.2022, 00:28Źródło komentarza: Biedronki placówkami medycznymi? Pracownicy mówią o roboczych niedzielachAutor komentarza: żonaTreść komentarza: jaki mąż?????Data dodania komentarza: 19.06.2022, 05:59Źródło komentarza: Film o Annie Przybylskiej. Znamy datę premiery i wiemy, kto w nim wystąpiAutor komentarza: HctTreść komentarza: Współczuje rodzicom, ale pieniądze i brak czasu rodziców tak owocujeData dodania komentarza: 24.05.2022, 06:05Źródło komentarza: On ma 16, ona 14 lat. Policja szuka tych nastolatkówAutor komentarza: ElizaTreść komentarza: Napiszcie artykuł na temat opłat czynszu, media, dla osób, które chciały by przyjąć rodzinę z Ukrainy. Rząd ogłosił pomoc 40 zł, a to za mało informacji. Pokrycie jakich kosztów zawiera ta kwota. Co z tym, że mize ktoś udostępnić czasowo mieszkanie np 5 miesięcy.. To trudne, ale potrzebne tematy. Podobno nikt jeszcze nie dostał żadnej bawet zaliczki, na koszty utrzymania tych rodzin. Rzrba podejść do sprawy poważnie i wszystko wszystkim wyjaśnić. Chcemy pomagać, ale musimy płacić za prąd, wodę, gaz i czynsz.Data dodania komentarza: 08.05.2022, 04:25Źródło komentarza: W powiecie wejherowskim jest ponad 4 tysiące uchodźcówAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: Pięknie, dobrze, że ocalono ten budynekData dodania komentarza: 12.04.2022, 12:16Źródło komentarza: EkoFabryka w konkursie „Modernizacja Roku – budowa XXI wieku” [ZDJĘCIA]
Reklama