wtorek, 27 września 2022 12:37
Reklama

Biznes po Kaszubsku w Nowej Zatoce

Tym razem Biznes po Kaszubsku, spotyka się w biznesowym sercu Trójmiasta, NOWA ZATOKA. Wydarzenie będzie unikatową szansą na zapoznanie się z nową ofertą gastronomiczno-hotelową genialnie położonego obiektu tuż przy plaży sopockiej. Dla uczestników spotkania przygotowaliśmy zwiedzanie obiektu, wykłady, degustacje oraz wiele nagród podczas loterii wizytówkowej.
Biznes po Kaszubsku w Nowej Zatoce

Na naszym spotkaniu będzie można skosztować produktów regionalnych, tworzonych w małych gospodarstwach rolnych oraz wykonywanych ręcznie przez lokalnych rzemieślników dzieł sztuki. Wartością dodaną jest wsparcie lokalnej organizacji charytatywnej. Pozytywna energia wytworzona podczas wydarzenia udzieli się każdemu. Sprzyja to budowaniu długoterminowych relacji nie tylko biznesowych, ale co ważniejsze rodzinnych, opisywanych na łamach lokalnych portali społecznościowych oraz w gazetach. Zapraszamy i wierzymy, że nie może Cię zabraknąć w zdrowym, biznesowym i przede wszystkim genialnie położonym sercu Trójmiasta jakim stała się NOWA ZATOKA.

Zapraszamy na spotkanie, Biznes po Kaszubsku, które odbędzie się w dniu 01.IV.2022 w godzinach od 17:00 – 22:00 do NOWA ZATOKA, Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot.

Informacje o biletach wstępu i szczegółowa agenda dostępna w wydarzeniu na Facebooku. 👇

 

--- patronat medialny ---


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: hipokryzjaTreść komentarza: papierosy i alkohol ceny w góręData dodania komentarza: 18.09.2022, 12:52Źródło komentarza: Droższe papierosy i alkohol. Rząd szuka pieniędzy i drenuje kieszenie PolakówAutor komentarza: PRAWILNIAK W BENIETreść komentarza: 18 tys zł drewna w bagażniku Seicento? Jaja sobie robicie? Co do artykułu ludzie którzy kradną żeby przeżyć powinni być tylko upominani a tych co kradną dla zarobku zamykaćData dodania komentarza: 13.09.2022, 17:13Źródło komentarza: Do lasu wrócili złodzieje. Kradną drewno opałowe, bo nie ma węglaAutor komentarza: KluczakTreść komentarza: No i fajnie :( :( :( Nie dość, że się wykosztowałam na pompę ciepła, to teraz jeszcze na prądzie nie zaoszczędzę ( bo raczej więcej zużyję przy włączonej pompie). Trzeba było przy kaflaku zostać i palić byle czym !!! No, wiadomo, że oponami nie wolno !!!Data dodania komentarza: 12.09.2022, 17:19Źródło komentarza: Pieniądze dla oszczędnych. Zużyjesz mniej energii, czeka cię nagrodaAutor komentarza: AdaśTreść komentarza: Nie to nie jest zupełnie nowa mowa nienawiści i Bardzo mnie cieszy to że coś takiego istnieje i POWINNO BYĆ WIĘCEJ BW POLSCE TAKICH INSTYTUCJI KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ HEJTEM koniec kropkaData dodania komentarza: 12.09.2022, 17:02Źródło komentarza: W Polsce to zupełna nowość. Można ubezpieczyć dziecko od hejtuAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Złodzieje.Data dodania komentarza: 11.09.2022, 13:54Źródło komentarza: Płatne parkingi. Przypominamy od 1 marca zmiany w WejherowieAutor komentarza: KipiczyTreść komentarza: Nie zliczę ile błędów jest w tym artykule, aż sie niemiło czyta. PozdrawiamData dodania komentarza: 09.09.2022, 17:23Źródło komentarza: Głupia zabawa nastolatków. Mogło dojść do tragedii
Reklama