piątek, 19 sierpnia 2022 01:59
Reklama

Łowcy pedofili zatrzymali 23-latka z Wejherowa. Przyznał się

W Wejherowie doszło do obywatelskiego zatrzymania mężczyzny, który miał składać seksualne propozycje nieletniej dziewczynie. 23-latek został zatrzymany przez policję.
Łowcy pedofili zatrzymali 23-latka z Wejherowa. Przyznał się
Autor: Child Guard Unit Poland/Facebook

Ma na imię Piotr i ma 23 lata. "Dziewczyna, z którą chciałem się spotkać, miała mieć 13 lat" - mówi mężczyzna na nagraniu, które opublikowano na facebookowym profilu Child Guard Unit Poland

Do obywatelskiego zatrzymania doszło w środę (16 marca) po południu w okolicach cmentarza przy ul. Roszczynialskiego w Wejherowie. W rozmowie z łowcami pedofilii 23-latek przyznał, że chciał spotkać się z 13-latką. Wspominał również o innych nieletnich dziewczynach, z którymi rozmawiał przez internet i proponował im spotkania. Wysyłał im także swoje nagie zdjęcia i filmy.  

- Jestem pedofilem - wyznaje w pewnym momencie Piotr z Wejherowa. I dalej tłumaczy: - Wczoraj uciekłem ze spotkania z nieletnią dziewczynką, trzynastoletnią. Chciałem się z nią spotkać, ale złapali mnie panowie. Uciekłem. Rano rozmawiałem z jednym z panów, żeby się spotkać i porozmawiać. 

W dalszej części nagrania 23-latek opowiada: - Chciałem się z nią spotkać w nocy, żeby podotykać jej nagiego ciała. Chciałem też, żeby nie miała na sobie jakiejkolwiek bielizny. 

Mężczyzna został zatrzymany przez wejherowskich policjantów, których na miejsce wezwali łowcy pedofili

Child Guard Unit Poland to organizacja, której celem jest zwalczanie pedofilii. “Nasze działania polegają na zapobieganiu, informowaniu i pomaganiu najmłodszym” – czytamy na stronie CGUP na Facebooku.

Nagranie można obejrzeć tutaj [18+]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: AngelaTreść komentarza: Co robicie? Nic nie zrobiliście oprócz parkingu dla mieszkańców , bo już od ponad dwóch tygodni nikogo z pracowników budowy nie ma i nic nie jest robioneData dodania komentarza: 28.07.2022, 16:15Źródło komentarza: Trwa przebudowa terenu pomiędzy ul. Strzelecką a Kalwaryjską [WIDEO]Autor komentarza: BieddaaTreść komentarza: Biedne sklepy i właściciele, dlaczego zamknięte są sklepy za granicą, niech tam też otworzą w niedzieleData dodania komentarza: 09.07.2022, 00:28Źródło komentarza: Biedronki placówkami medycznymi? Pracownicy mówią o roboczych niedzielachAutor komentarza: żonaTreść komentarza: jaki mąż?????Data dodania komentarza: 19.06.2022, 05:59Źródło komentarza: Film o Annie Przybylskiej. Znamy datę premiery i wiemy, kto w nim wystąpiAutor komentarza: HctTreść komentarza: Współczuje rodzicom, ale pieniądze i brak czasu rodziców tak owocujeData dodania komentarza: 24.05.2022, 06:05Źródło komentarza: On ma 16, ona 14 lat. Policja szuka tych nastolatkówAutor komentarza: ElizaTreść komentarza: Napiszcie artykuł na temat opłat czynszu, media, dla osób, które chciały by przyjąć rodzinę z Ukrainy. Rząd ogłosił pomoc 40 zł, a to za mało informacji. Pokrycie jakich kosztów zawiera ta kwota. Co z tym, że mize ktoś udostępnić czasowo mieszkanie np 5 miesięcy.. To trudne, ale potrzebne tematy. Podobno nikt jeszcze nie dostał żadnej bawet zaliczki, na koszty utrzymania tych rodzin. Rzrba podejść do sprawy poważnie i wszystko wszystkim wyjaśnić. Chcemy pomagać, ale musimy płacić za prąd, wodę, gaz i czynsz.Data dodania komentarza: 08.05.2022, 04:25Źródło komentarza: W powiecie wejherowskim jest ponad 4 tysiące uchodźcówAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: Pięknie, dobrze, że ocalono ten budynekData dodania komentarza: 12.04.2022, 12:16Źródło komentarza: EkoFabryka w konkursie „Modernizacja Roku – budowa XXI wieku” [ZDJĘCIA]
Reklama