piątek, 19 sierpnia 2022 00:17
Reklama

[KRAJ] Potrójne zabójstwo dzieci. Policja szuka tego mężczyzny

Jeżeli ktoś go widział, lub wie, gdzie się teraz znajduje, powinien poinformować o tym policję. Mężczyzna jest poszukiwany w związku z zabójstwem trzech chłopców.
[KRAJ] Potrójne zabójstwo dzieci. Policja szuka tego mężczyzny
Autor: policja

„Jeśli posiadasz informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, prosimy o pilny kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 oraz pod nr. tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01” - apeluje policja. I publikuje zdjęcie 42-letniego Radosława Kolasińskiego.

„Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był: w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach; szalik typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę i buty sportowe koloru niebieskiego” - opisują mundurowi. I dodają, że poszukiwany porusza się w specyficzny sposób: ma szybki chód, a stopy stawia do zewnątrz.

Poszukiwany Radosław Kolasiński

Do tej tragedii doszło w Płocku w jednym z bloków przy ulicy Wyszogrodzkiej. W mieszkaniu znaleziono ciała trzech chłopców w wieku od 8 do 17 lat. O tym, że mogło stać się coś złego, służby zostały zaalarmowane przez koleżankę 17-latka. Dziewczyna nie mogła skontaktować się z chłopakiem.

Chłopcy mieli rany cięte na szyjach.

Śledczy i policja nie udzielają zbyt wielu informacji, ale wiadomo, że matka chłopców była w tym czasie w szpitalu, gdzie opiekowała się 14-letnią córką. Jest ona chora na białaczkę. Chłopcami miał się zajmować w domu ojciec najmłodszego z synów. To właśnie Radosław Kolasiński

Co się stało z mężczyzną? Świadkowie zeznali, że widzieli, jak wychodzi z domu, wsiada do samochodu i odjeżdża. Policja odnalazła porzucone auto w Wykowie w rejonie Wisły. Wygląda na to, że samochód ugrzązł w błocie, a kierowca oddalił się pieszo.

„Do działań poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. W tej chwili kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania 42-latka” - informuje policja. I raz jeszcze podkreśla: „O szczegółach prowadzonych działań operacyjnych nie informujemy”.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: AngelaTreść komentarza: Co robicie? Nic nie zrobiliście oprócz parkingu dla mieszkańców , bo już od ponad dwóch tygodni nikogo z pracowników budowy nie ma i nic nie jest robioneData dodania komentarza: 28.07.2022, 16:15Źródło komentarza: Trwa przebudowa terenu pomiędzy ul. Strzelecką a Kalwaryjską [WIDEO]Autor komentarza: BieddaaTreść komentarza: Biedne sklepy i właściciele, dlaczego zamknięte są sklepy za granicą, niech tam też otworzą w niedzieleData dodania komentarza: 09.07.2022, 00:28Źródło komentarza: Biedronki placówkami medycznymi? Pracownicy mówią o roboczych niedzielachAutor komentarza: żonaTreść komentarza: jaki mąż?????Data dodania komentarza: 19.06.2022, 05:59Źródło komentarza: Film o Annie Przybylskiej. Znamy datę premiery i wiemy, kto w nim wystąpiAutor komentarza: HctTreść komentarza: Współczuje rodzicom, ale pieniądze i brak czasu rodziców tak owocujeData dodania komentarza: 24.05.2022, 06:05Źródło komentarza: On ma 16, ona 14 lat. Policja szuka tych nastolatkówAutor komentarza: ElizaTreść komentarza: Napiszcie artykuł na temat opłat czynszu, media, dla osób, które chciały by przyjąć rodzinę z Ukrainy. Rząd ogłosił pomoc 40 zł, a to za mało informacji. Pokrycie jakich kosztów zawiera ta kwota. Co z tym, że mize ktoś udostępnić czasowo mieszkanie np 5 miesięcy.. To trudne, ale potrzebne tematy. Podobno nikt jeszcze nie dostał żadnej bawet zaliczki, na koszty utrzymania tych rodzin. Rzrba podejść do sprawy poważnie i wszystko wszystkim wyjaśnić. Chcemy pomagać, ale musimy płacić za prąd, wodę, gaz i czynsz.Data dodania komentarza: 08.05.2022, 04:25Źródło komentarza: W powiecie wejherowskim jest ponad 4 tysiące uchodźcówAutor komentarza: BasiaTreść komentarza: Pięknie, dobrze, że ocalono ten budynekData dodania komentarza: 12.04.2022, 12:16Źródło komentarza: EkoFabryka w konkursie „Modernizacja Roku – budowa XXI wieku” [ZDJĘCIA]
Reklama