Po dłuższej przerwie wymuszonej pandemią koronawirusa, zostaŁY uruchomione fontanny w Wejherowie. Zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Sanitarnego, aerozol wodno-powietrzny z fontann mógł być dodatkowym nośnikiem dla cząstek wirusa, dlatego w całej Polsce zatrzymano wówczas obieg wody w tego typu obiektach. Obecnie fontanny można już ponownie uruchomić.
28.05.2021 11:28
(aktualizacja 09.08.2023 23:01)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze