Na nietypowy pomysł spędzenia nocy w ciepłym pomieszczeniu wpadł bezdomny mieszkaniec z województwa dolnośląskiego. Świdniczanin na ulicy Pomorskiej w Wejherowie pojawił się 01 marca 2020 roku tuż przed północą. Zatrzymał przechodnia, i poprosił go aby ten wezwał policję. Powodu jednak nie podał. Na zgłoszenie pojechali funkcjonariusze straży miejskiej. Na miejscu zastali bezdomnego mieszkańca Świdnicy, który był trzeźwy, ale poprosił strażników o osadzenie go w policyjnej izbie zatrzymań, bo nie ma gdzie spać. Bezdomnego skierowano do schroniska dla bezdomnych do Gdyni.
Reklama
Mieszkaniec Świdnicy w Wejherowie. Chciał przenocować...w celi
Mieszkaniec Świdnicy postanowił poszukać w Wejherowie taniego noclegu. W tym celu poprosił przypadkowego przechodnia o wezwanie patrolu. Powodu jednak nie podał.
- SM Wejherowo/ redakcja
- 02.03.2020 12:43 (aktualizacja 12.08.2023 18:38)

Autor: Zdj: SM Wejherowo
Data dodania:
02.03.2020 12:43
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Nordowy Kaszub
Treść komentarza: Interesująca wystawa. Ładne miejsce. Ciekawa relacja. Jedna tylko drobna nieścisłość: JPP urodził się w Czarnkowie. Ale w Wejherowie mieszka "od zawsze", więc nie ma sensu poprawiać. Zachęcam do zwiedzania wszystkich wystaw w WCK
Data dodania komentarza: 21.09.2025, 06:42
Źródło komentarza: Komiksowo i Jubileuszowo – popkultura w czerni i biel
Autor komentarza: Bożena
Treść komentarza: Dzień dobry, czy obowiązują zapisy, jakieś wpisowe? nic na ten temat nie doczytałam.
Data dodania komentarza: 16.05.2025, 08:41
Źródło komentarza: Bieg i marsz dla dobra – charytatywna akcja w Bolszewie!
Autor komentarza: Andre
Treść komentarza: Teodora Bolduana ujęto w obławie 14 września
Data dodania komentarza: 12.05.2025, 20:28
Źródło komentarza: Obelisk Teodora Bolduana. W 82 rocznicę śmierci
Autor komentarza: fan
Treść komentarza: fajne
Data dodania komentarza: 28.01.2025, 20:10
Źródło komentarza: Artystyczny relaks
Autor komentarza: Adam
Treść komentarza: Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:55
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Autor komentarza: szubazdolka
Treść komentarza: Elegancka recenzja. Podobnie jak książka, którą już miałem okazję przedpremierowo poznać. Ciekawa przygoda :)
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:54
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze