Gdy patrol przybył na miejsce, z daleka słychać było głośną muzykę. Drzwi otworzył właściciel mieszkania, który stał z łóżka i zaprosił strażników do mieszkania. Tam okazało się, że właściciel nie tylko zakłóca innym cisze nocną, ale w piecu kaflowym spala także lakierowane odpady, tworzywa sztuczne oraz folie. Mówił , że odpady będzie palił, muzykę będzie głośno puszczał, bo ma wy… na różnego rodzaju zakazy i żadnych mandatów przyjmować nie będzie.
Reklama
Ma gdzieś zakazy. Puszczał głośno muzykę i palił w piecu szkodliwymi materiałami...
Niebawem przed wejherowskim sądem stanie 41-letni mieszkaniec Wejherowa. Odpowie za zakłócanie ciszy nocnej oraz spalanie odpadów. Zgłoszenie o głośnej muzyce dobiegającej z jednego z mieszkań w centrum miasta, wejherowska straż miejska otrzymała 12 lutego 2020 roku tuż po północy.
- SM Wejherowo
- 13.02.2020 09:41 (aktualizacja 17.08.2023 12:31)

Autor: Zdj: SM Wejherowo
Data dodania:
13.02.2020 09:41
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Nordowy Kaszub
Treść komentarza: Interesująca wystawa. Ładne miejsce. Ciekawa relacja. Jedna tylko drobna nieścisłość: JPP urodził się w Czarnkowie. Ale w Wejherowie mieszka "od zawsze", więc nie ma sensu poprawiać. Zachęcam do zwiedzania wszystkich wystaw w WCK
Data dodania komentarza: 21.09.2025, 06:42
Źródło komentarza: Komiksowo i Jubileuszowo – popkultura w czerni i biel
Autor komentarza: Bożena
Treść komentarza: Dzień dobry, czy obowiązują zapisy, jakieś wpisowe? nic na ten temat nie doczytałam.
Data dodania komentarza: 16.05.2025, 08:41
Źródło komentarza: Bieg i marsz dla dobra – charytatywna akcja w Bolszewie!
Autor komentarza: Andre
Treść komentarza: Teodora Bolduana ujęto w obławie 14 września
Data dodania komentarza: 12.05.2025, 20:28
Źródło komentarza: Obelisk Teodora Bolduana. W 82 rocznicę śmierci
Autor komentarza: fan
Treść komentarza: fajne
Data dodania komentarza: 28.01.2025, 20:10
Źródło komentarza: Artystyczny relaks
Autor komentarza: Adam
Treść komentarza: Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:55
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Autor komentarza: szubazdolka
Treść komentarza: Elegancka recenzja. Podobnie jak książka, którą już miałem okazję przedpremierowo poznać. Ciekawa przygoda :)
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:54
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze