Na torowisku zastano 19-letnią mieszkankę Wejherowa i o rok młodszego mężczyznę z Bolszewa. Osoby te spożywały alkohol. Na polecenie opuszczenia torowiska nie reagowały. Kobieta stawała się coraz bardziej agresywna. Używała słów wulgarnych i stawiała czynny opór. Funkcjonariusze użyli środka przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i osoby te z torowiska usunęli. Mężczyzna za swój czyn ukarany został mandatem karnym, zaś sprawa agresywnej wejherowianki znajdzie swój finał w Sądzie Rejonowym w Wejherowie.
Reklama
Libacja alkoholowa na torach. Zaraz miał ruszać pociąg...
19 listopada 2019 roku około godziny 22:20 pracownik PKP zgłosił dyżurnemu Straży Miejskiej, że za 15 minut z dworca głównego w Wejherowie ma ruszyć w kierunku Gdyni kolejka SKM, a na torach pomiędzy dworcem, a ulicą Sienkiewicza dwie osoby stoją na torach i piją alkohol. Wysłany na miejsce zdarzenia patrol zgłoszenie potwierdził.
- SM Wejherowo
- 21.11.2019 09:19 (aktualizacja 13.08.2023 14:49)

Autor: ZDJ: SM Wejherowo
Data dodania:
21.11.2019 09:19
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Nordowy Kaszub
Treść komentarza: Interesująca wystawa. Ładne miejsce. Ciekawa relacja. Jedna tylko drobna nieścisłość: JPP urodził się w Czarnkowie. Ale w Wejherowie mieszka "od zawsze", więc nie ma sensu poprawiać. Zachęcam do zwiedzania wszystkich wystaw w WCK
Data dodania komentarza: 21.09.2025, 06:42
Źródło komentarza: Komiksowo i Jubileuszowo – popkultura w czerni i biel
Autor komentarza: Bożena
Treść komentarza: Dzień dobry, czy obowiązują zapisy, jakieś wpisowe? nic na ten temat nie doczytałam.
Data dodania komentarza: 16.05.2025, 08:41
Źródło komentarza: Bieg i marsz dla dobra – charytatywna akcja w Bolszewie!
Autor komentarza: Andre
Treść komentarza: Teodora Bolduana ujęto w obławie 14 września
Data dodania komentarza: 12.05.2025, 20:28
Źródło komentarza: Obelisk Teodora Bolduana. W 82 rocznicę śmierci
Autor komentarza: fan
Treść komentarza: fajne
Data dodania komentarza: 28.01.2025, 20:10
Źródło komentarza: Artystyczny relaks
Autor komentarza: Adam
Treść komentarza: Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:55
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Autor komentarza: szubazdolka
Treść komentarza: Elegancka recenzja. Podobnie jak książka, którą już miałem okazję przedpremierowo poznać. Ciekawa przygoda :)
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:54
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze