Na widok nadjeżdżającego radiowozu kierujący rower porzucił. Na miejscu okazało się, że rower należy do 83-letniego mieszkańca Wejherowa (zbieracza aluminiowych puszek). Gdy ten przeglądał w poszukiwaniu puszek uliczne kosze, rower został mu zabrany. Podczas legitymowania mężczyzny, funkcjonariusze wyczuli od niego woń alkoholu. Okazało się, że ma 1.34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawca został przekazany policji, która prowadzi dalsze czynności w przedmiotowej sprawie.
Reklama
Zabrał przypadkowy rower. Jechał "wężykiem"
02 czerwca o godzinie 4:25 nad ranem dyżurny Straży Miejskiej zauważył na ekranie miejskiego monitoringu, jak jeden z idącej deptakiem grupy mężczyzn, wsiadł na oparty o betonowy gazon rower i jechał nim tzw. wężykiem w kierunku ronda przy ulicy 3-Maja. O podejrzeniu kradzieży roweru i kierowaniu nim przez osobę nietrzeźwą dyżurny powiadomił patrol straży miejskiej.
- SM Wejherowo
- 05.06.2019 12:12 (aktualizacja 14.08.2023 07:04)

Autor: SM Wejherowo
Data dodania:
05.06.2019 12:12
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Nordowy Kaszub
Treść komentarza: Interesująca wystawa. Ładne miejsce. Ciekawa relacja. Jedna tylko drobna nieścisłość: JPP urodził się w Czarnkowie. Ale w Wejherowie mieszka "od zawsze", więc nie ma sensu poprawiać. Zachęcam do zwiedzania wszystkich wystaw w WCK
Data dodania komentarza: 21.09.2025, 06:42
Źródło komentarza: Komiksowo i Jubileuszowo – popkultura w czerni i biel
Autor komentarza: Bożena
Treść komentarza: Dzień dobry, czy obowiązują zapisy, jakieś wpisowe? nic na ten temat nie doczytałam.
Data dodania komentarza: 16.05.2025, 08:41
Źródło komentarza: Bieg i marsz dla dobra – charytatywna akcja w Bolszewie!
Autor komentarza: Andre
Treść komentarza: Teodora Bolduana ujęto w obławie 14 września
Data dodania komentarza: 12.05.2025, 20:28
Źródło komentarza: Obelisk Teodora Bolduana. W 82 rocznicę śmierci
Autor komentarza: fan
Treść komentarza: fajne
Data dodania komentarza: 28.01.2025, 20:10
Źródło komentarza: Artystyczny relaks
Autor komentarza: Adam
Treść komentarza: Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:55
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Autor komentarza: szubazdolka
Treść komentarza: Elegancka recenzja. Podobnie jak książka, którą już miałem okazję przedpremierowo poznać. Ciekawa przygoda :)
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:54
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze