Reportaż Telewizji Kaszuby pt. "Wygrać z rakiem" zajął pierwsze miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie dla Dziennikarzy.

Reportaż Telewizji Kaszuby pt. "Wygrać z rakiem" zajął pierwsze miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie dla Dziennikarzy.
Wyłącz blokadę reklam, aby kontynuować.
Napisz komentarz
Komentarze