piątek, 26 czerwca 2026 11:40
Reklama

Tytani do boju. Otwarcie sezonu ligowego w nowej hali...

W najbliższą sobotę, piłkarze ręczni "Tytanów Wejherowo" po raz pierwszy w tym sezonie ligowym wybiegną na parkiety własnej hali. Dodajmy, że całkowicie nowej, bowiem od września tego roku, swoje mecze będą rozgrywać w Powiatowym Zespole Szkół nr 4, czyli popularnej "samochodówce".
Tytani do boju. Otwarcie sezonu ligowego w nowej hali...

Przeciwnik, z jakim przyjdzie im się zmierzyć, to doświadczony zespół AZS UMK Toruń. Jednak jak zapowiada trener żółto – czerwonych, Piotr Rembowicz, jego zespół będzie grał tylko o zwycięstwo.

" Oczywiście będziemy walczyć o trzy punkty, nie chcę ferować wyniku spotkania, ale liczę na bardzo dobrą grę mojego zespołu, a wtedy o wynik będę spokojny. Po ostatnim spotkaniu z Kętrzynem widziałem kilka błędów w grze naszej drużyny, dlatego przed meczem z Toruniem, będziemy pracować na treningach, aby je jak najszybciej wyeliminować. Znany jestem z tego, że lubię grać bardzo mocno w obronie, dlatego będę starał się wprowadzić dodatkowe ustawienia, aby jeszcze bardziej zneutralizować rywala." - powiedział Piotr Rembowicz.

Zespół AZS w tym sezonie nie rozpieszcza swoich kibiców. Obydwa wyjazdowe spotkania przegrał różnicą kilkunastu bramek (z MKS Brodnica 24:44, ze Szczypiorniakiem Olsztyn 20:32). W Toruńskim zespole na pewno wyróżnia się duet Rzymkowski – Szabłowski, którzy wspólnie zdobyli dla swojego zespołu 20 bramek.

" Zdajemy sobie sprawę, że kluby uczelniane trochę później rozpoczynają przygotowania do sezonu, więc może być to dla nas jakiś plus, jednak zawsze przestrzegam chłopaków przed brakiem koncentracji. Jak zawsze powiadam, to przeciwnik ma się dostosować do nas a nie my do niego. Tego się będę trzymał i liczę na dobre zawody." - dodaje Rembowicz.

Zawodnicy Tytanów, długo czekali, aby zaprezentować się przed własną publicznością w nowej hali.

" Ciężko ćwiczymy na treningach, bo nie chcemy zawieść kibiców i wygrać to spotkanie. Jak zawsze damy z siebie wszystko i zostawimy zdrowie na boisku. Jestem dobrej myśli, bo cieżko przepracowaliśmy okres przygotowawczy, dlatego zachęcam wszystkich do przyjścia na mecz i dopingowaniu naszej drużyny. " - powiedział Robert Wicon obrotowy.

Początek spotkania w Wejherowie o godzinie 19.00 Wstęp, jak zawsze, darmowy. Serdecznie zapraszamy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Nordowy Kaszub Treść komentarza: Interesująca wystawa. Ładne miejsce. Ciekawa relacja. Jedna tylko drobna nieścisłość: JPP urodził się w Czarnkowie. Ale w Wejherowie mieszka "od zawsze", więc nie ma sensu poprawiać. Zachęcam do zwiedzania wszystkich wystaw w WCK Data dodania komentarza: 21.09.2025, 06:42 Źródło komentarza: Komiksowo i Jubileuszowo – popkultura w czerni i biel Autor komentarza: Bożena Treść komentarza: Dzień dobry, czy obowiązują zapisy, jakieś wpisowe? nic na ten temat nie doczytałam. Data dodania komentarza: 16.05.2025, 08:41 Źródło komentarza: Bieg i marsz dla dobra – charytatywna akcja w Bolszewie! Autor komentarza: Andre Treść komentarza: Teodora Bolduana ujęto w obławie 14 września Data dodania komentarza: 12.05.2025, 20:28 Źródło komentarza: Obelisk Teodora Bolduana. W 82 rocznicę śmierci Autor komentarza: fan Treść komentarza: fajne Data dodania komentarza: 28.01.2025, 20:10 Źródło komentarza: Artystyczny relaks Autor komentarza: Adam Treść komentarza: Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:55 Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii Autor komentarza: szubazdolka Treść komentarza: Elegancka recenzja. Podobnie jak książka, którą już miałem okazję przedpremierowo poznać. Ciekawa przygoda :) Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:54 Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Reklama
Reklama