Funkcjonariusze zorganizowali pomoc, gdyż starsza Pani chciała z pomieszczenia wyjść przez okno. Wezwali Straż Pożarną która zabezpieczyła otwór okienny przez który kobieta zamierzała wyjść. Na podstawie zeznań sąsiadów ustalono, że ponad 90-letnia kobieta cierpi na demencję starczą. Na miejsce wezwano rodzinę z sąsiedniego miasta, która zaopiekowała się kobietą.
Reklama
Wołała o pomoc. Zamknięta po spotkaniu emerytów i rencistów
21 sierpnia około godziny 21:10 funkcjonariusze Straży Miejskiej otrzymali zgłoszenie , że z jednego z mieszkań przy ulicy Puckiej Wejherowie słychać wołanie kobiety o pomoc. Przybyły na miejsce zdarzenia patrol zauważył wyglądającą przez okno kobietę która twierdziła, że została zamknięta po spotkaniu w pomieszczeniu Polskiego Związku Emerytów i Rencistów.
- SM Wejherowo
- 22.08.2018 11:22 (aktualizacja 11.08.2023 18:51)

Autor: SM Wejherowo
Data dodania:
22.08.2018 11:22
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Nordowy Kaszub
Treść komentarza: Interesująca wystawa. Ładne miejsce. Ciekawa relacja. Jedna tylko drobna nieścisłość: JPP urodził się w Czarnkowie. Ale w Wejherowie mieszka "od zawsze", więc nie ma sensu poprawiać. Zachęcam do zwiedzania wszystkich wystaw w WCK
Data dodania komentarza: 21.09.2025, 06:42
Źródło komentarza: Komiksowo i Jubileuszowo – popkultura w czerni i biel
Autor komentarza: Bożena
Treść komentarza: Dzień dobry, czy obowiązują zapisy, jakieś wpisowe? nic na ten temat nie doczytałam.
Data dodania komentarza: 16.05.2025, 08:41
Źródło komentarza: Bieg i marsz dla dobra – charytatywna akcja w Bolszewie!
Autor komentarza: Andre
Treść komentarza: Teodora Bolduana ujęto w obławie 14 września
Data dodania komentarza: 12.05.2025, 20:28
Źródło komentarza: Obelisk Teodora Bolduana. W 82 rocznicę śmierci
Autor komentarza: fan
Treść komentarza: fajne
Data dodania komentarza: 28.01.2025, 20:10
Źródło komentarza: Artystyczny relaks
Autor komentarza: Adam
Treść komentarza: Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:55
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Autor komentarza: szubazdolka
Treść komentarza: Elegancka recenzja. Podobnie jak książka, którą już miałem okazję przedpremierowo poznać. Ciekawa przygoda :)
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:54
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze