piątek, 26 czerwca 2026 21:00
Reklama

Wybory samorządowe. Trzeci kandydat

Znamy nazwisko trzeciego kandydata ubiegającego się o funkcje prezydenta Wejherowa. To członek PiS-u Tomir Ponka.
Wybory samorządowe. Trzeci kandydat

Tomir Ponka od dwóch jest przedstawicielem Prawa i Sprawiedliwości. Prowadzi własną działalnoć gospodarczą. Żonaty ojciec dwójki dzieci. 

Do tej pory swoją kandydaturę ogłosiły trzy osoby. Obecny prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt z ugrupowania "Wolę Wejherowo", Arkadiusz Szczygieł z "Dla Wejherowian" i Tomir Ponka z "Prawa i Sprawiedliwości". 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ola 14.10.2018 14:50
fascynatory[removed][removed]

Ola 14.10.2018 14:49
sonda

Beny 08.10.2018 14:53
PO tez odpada te ich afery tyle się słyszy..Zreszta z tamtej pati juz rzadzil teraz widze 2 kandytaow pożal się Boze..Pozostaje Pan Hildebrand Wejherowo pięknieje.

wybieram 02.10.2018 09:57
Tylko P i S

wyborca 28.09.2018 08:36
niech zostanie to co jest sprawdzone , w dobrze rozwijajacym sie miescie , nie bedziemy ryzykowac na nowe doswoadczenia i co wazne napewno nie na PIS ..., stary Prezydent sprawdzony i dobrze funkcjonujacy .

anastazja 22.08.2018 10:22
wejherowo jest pieknym rozwijajacym sie miastem.w wejherowie mieszkaja madrzy ,wyksztalceni ludzie .dlatego mam nadzieje ze nikt na pis nie zaglosuje.

Eliza 26.05.2018 09:28
Tomir Ponka to tylko przedsiębiorca i niech tak zostanie, bo plotki na jego temat chodzą straszne. Fakty też- ojciec to 1-wszy Sekretarz PZPR [Wejherowo] odchodził ze stanowiska wraz z upadkiem komunizmu w Polsce. Są jeszcze ludzie w naszym mieście wychowani na wartościach Solidarnościowych, którzy odczuwali na własnej skórze skutki i biedę rządów komunistów - z nich wybierajcie. --- bo po co było 20 lat walki o suwerenność i wolność kraju, jeżeli teraz dzieci ludzi z czasów słusznie minionych pchają się do władzy. Że młody, to w przypadku tego stanowiska to wada, nie damy mu czasu, żeby się uczył rządzić na naszym żywym mieście. Niech najpierw się nauczy gdzie indziej, każda nowa władza tasuje stanowiska w pierwszym roku, potem dopiero myśli o potrzebach miasta. Za nim się Ponka rozezna w temacie minie 3 lata, a błąd, na błędzie, następnym błędem pokryje.Nie ufam mu.

Wiesia 09 26.05.2018 00:05
Broń Boże tylko nie pisior , bo będzie tragedia

MarekC 25.05.2018 23:34
Komentarz usunięty

Adam 25.05.2018 17:19
To prawda potrzebna jest świeża krew. Panu Tomirowi brak jednak doświadczenia. Samorząd to nie prywatna firma.

Fran 25.05.2018 23:37
Jakie doświadczenie mają starzy samorządowcy , chyba koryto i skok na kasę . Hildek na emeryturę i paczki nosić kuzynowi , takiemu Kozakowi

wiesia 09 26.05.2018 00:08
ale zrobił dużo dla miasta, nie dzielił społeczeństwa jak robi pis. Pis nie nadaje się do rządzenia . To podli ludzie

Zweja22 23.05.2018 16:15
Trzymam kciuki za Pana Ponka. Dość tego żeby 20 lat rządził ten sam człowiek!!! Czas na świeża krew.

wiesia09 26.05.2018 00:13
To niech pan trzyma , ale wierzę w mądrość Wejherowian , żadnego dna z pis . To podli zakłamani faryzeusze

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Nordowy Kaszub Treść komentarza: Interesująca wystawa. Ładne miejsce. Ciekawa relacja. Jedna tylko drobna nieścisłość: JPP urodził się w Czarnkowie. Ale w Wejherowie mieszka "od zawsze", więc nie ma sensu poprawiać. Zachęcam do zwiedzania wszystkich wystaw w WCK Data dodania komentarza: 21.09.2025, 06:42 Źródło komentarza: Komiksowo i Jubileuszowo – popkultura w czerni i biel Autor komentarza: Bożena Treść komentarza: Dzień dobry, czy obowiązują zapisy, jakieś wpisowe? nic na ten temat nie doczytałam. Data dodania komentarza: 16.05.2025, 08:41 Źródło komentarza: Bieg i marsz dla dobra – charytatywna akcja w Bolszewie! Autor komentarza: Andre Treść komentarza: Teodora Bolduana ujęto w obławie 14 września Data dodania komentarza: 12.05.2025, 20:28 Źródło komentarza: Obelisk Teodora Bolduana. W 82 rocznicę śmierci Autor komentarza: fan Treść komentarza: fajne Data dodania komentarza: 28.01.2025, 20:10 Źródło komentarza: Artystyczny relaks Autor komentarza: Adam Treść komentarza: Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:55 Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii Autor komentarza: szubazdolka Treść komentarza: Elegancka recenzja. Podobnie jak książka, którą już miałem okazję przedpremierowo poznać. Ciekawa przygoda :) Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:54 Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Reklama
Reklama