Urząd Miasta Wejherowa informuje, że w wyniku poważnych problemów kardiologicznych Prezydent Krzysztof Hildebrandt znalazł się w szpitalu. Dzięki wysiłkowi i zaangażowaniu lekarzy przeprowadzających zabieg, prezydent czuje się już dobrze. Obecnie przebywa na rehabilitacji, a jego zdrowie szybko wraca do normy. W czasie jego nieobecności sprawy urzędowe, którymi się zajmował przekazane zostały do realizacji jego zastępcom. Dziękujemy za słowa życzliwości oraz życzenia, jakie od kilku dni za naszym pośrednictwem przekazywane są Prezydentowi. Prezydent niebawem wróci do pełnienia swoich obowiązków dla dobra Naszego Miasta.
Reklama
Prezydent Wejherowa trafił do szpitala. Czuje się już znacznie lepiej
Na stronie miasta wejherowo.pl pojawiło się oświadczenie na temat stanu zdrowia prezydenta Wejherowa.
- 13.05.2018 23:19 (aktualizacja 12.08.2023 05:32)

Data dodania:
13.05.2018 23:19
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Nordowy Kaszub
Treść komentarza: Interesująca wystawa. Ładne miejsce. Ciekawa relacja. Jedna tylko drobna nieścisłość: JPP urodził się w Czarnkowie. Ale w Wejherowie mieszka "od zawsze", więc nie ma sensu poprawiać. Zachęcam do zwiedzania wszystkich wystaw w WCK
Data dodania komentarza: 21.09.2025, 06:42
Źródło komentarza: Komiksowo i Jubileuszowo – popkultura w czerni i biel
Autor komentarza: Bożena
Treść komentarza: Dzień dobry, czy obowiązują zapisy, jakieś wpisowe? nic na ten temat nie doczytałam.
Data dodania komentarza: 16.05.2025, 08:41
Źródło komentarza: Bieg i marsz dla dobra – charytatywna akcja w Bolszewie!
Autor komentarza: Andre
Treść komentarza: Teodora Bolduana ujęto w obławie 14 września
Data dodania komentarza: 12.05.2025, 20:28
Źródło komentarza: Obelisk Teodora Bolduana. W 82 rocznicę śmierci
Autor komentarza: fan
Treść komentarza: fajne
Data dodania komentarza: 28.01.2025, 20:10
Źródło komentarza: Artystyczny relaks
Autor komentarza: Adam
Treść komentarza: Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:55
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Autor komentarza: szubazdolka
Treść komentarza: Elegancka recenzja. Podobnie jak książka, którą już miałem okazję przedpremierowo poznać. Ciekawa przygoda :)
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:54
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze