W ślad za nim inni kierowcy, nie zwracają uwagi na oznakowanie, tylko parkują tak jak on. Uparty użytkownik pojazdów nie reaguje na żadne wezwania i ma to wszystko gdzieś… Nie pomagają mandaty, rozmowy, upomnienia. Ciekawe jak długo? Tymczasem za każdy dzień postoju zaproponowane będą mandaty karne, bo żarty się skończyły. Jeśli odmówi ich zapłaty- sprawa trafi na wokandę Sądu Rejonowego w Wejherowie. W Wejherowie Straż Miejska miała już do czynienia z tak upartymi kierowcami, którzy nie chcieli za żadne skarby świata stosować się do obowiązującego prawa, bo mieli własne. Wówczas mandaty zostały zamieniona decyzją Sądu na karę pozbawienia wolności na kilka lat.
Reklama
Przepisy nie dla Niego. Parkuje mimo zakazu.
Użytkownik dwóch aut ciężarowych swoje pojazdy codziennie parkuje na ulicy Nanickiej w Wejherowie, pomimo obowiązującego tam znaku B-35 „zakaz postoju”. Kierowca otrzymał już mandaty karne, ale do oznakowania zastosować się nie chce. W tej sprawie prowadzonych jest również kilka spraw wyjaśniających.
- SM Wejherowo/ redakcja
- 21.12.2017 12:05 (aktualizacja 09.08.2023 19:39)

Autor: SM Wejherowo/monitoring
Data dodania:
21.12.2017 12:05
Reklama
Komentarze
Autor komentarza: Nordowy Kaszub
Treść komentarza: Interesująca wystawa. Ładne miejsce. Ciekawa relacja. Jedna tylko drobna nieścisłość: JPP urodził się w Czarnkowie. Ale w Wejherowie mieszka "od zawsze", więc nie ma sensu poprawiać. Zachęcam do zwiedzania wszystkich wystaw w WCK
Data dodania komentarza: 21.09.2025, 06:42
Źródło komentarza: Komiksowo i Jubileuszowo – popkultura w czerni i biel
Autor komentarza: Bożena
Treść komentarza: Dzień dobry, czy obowiązują zapisy, jakieś wpisowe? nic na ten temat nie doczytałam.
Data dodania komentarza: 16.05.2025, 08:41
Źródło komentarza: Bieg i marsz dla dobra – charytatywna akcja w Bolszewie!
Autor komentarza: Andre
Treść komentarza: Teodora Bolduana ujęto w obławie 14 września
Data dodania komentarza: 12.05.2025, 20:28
Źródło komentarza: Obelisk Teodora Bolduana. W 82 rocznicę śmierci
Autor komentarza: fan
Treść komentarza: fajne
Data dodania komentarza: 28.01.2025, 20:10
Źródło komentarza: Artystyczny relaks
Autor komentarza: Adam
Treść komentarza: Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:55
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Autor komentarza: szubazdolka
Treść komentarza: Elegancka recenzja. Podobnie jak książka, którą już miałem okazję przedpremierowo poznać. Ciekawa przygoda :)
Data dodania komentarza: 17.11.2024, 12:54
Źródło komentarza: Cymelium: baśnie z innej perspektywy – recenzja trzeciego tomu serii
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze