Korzystanie z komórki podczas prowadzenia samochodu jest równie niebezpieczne jak jazda pod wpływem alkoholu. Dlatego trzymaj ręce na kierownicy! Inaczej oberwiesz po kieszeni.
Okres świąt wielkanocnych to czas wzmożonego ruchu i aktywności społecznej, dlatego też policja podejmuje wiele działań prewencyjnych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i turystom.
Policjanci z Redy spotkali się z najstarszymi mieszkańcami miasta. Policjanci omówili temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa osób starszych. Apelowali do seniorów o zachowanie czujności i stosowanie zasady ograniczonego zaufania wobec osób, które przez telefon podszywają się pod różne osoby i naciągają rozmówcę na przekazanie pieniędzy, a niejednokrotnie przekazanie oszczędności całego życia.
Seria utonięć w czasie długiego weekendu. Wysoka temperatura połączona z wodą zbierają swoje żniwo. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa apeluje o rozsądek.