Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy 2017 (Wejherowo)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
janek
31.01.2017 13:26
Wielkie uznanie i szacunek dla mlodych i osob uczestniczacych w WOPS nie baczac na zimno i snieg ! Wszystkiego najlepszego wam kochani ! A KLECHY z zazdrosci sie pienili ze ich tace byly puste .
Reklama
Wykryto program blokujący reklamy
Wygląda na to, że używasz programu blokującego reklamy. Aby strona działała poprawnie, wyłącz go lub dodaj naszą stronę do wyjątków.
Napisz komentarz
Komentarze